Forespørsel om reservasjon av bane

Ønsker du å reservere bane? Send inn forespørsel her

Gruppe 1


< Uke 25 >
Mandag 20.06
Bane A
Bane B
Bane C
Bane D
Bane E
Bane F
Gressbane
Tafjordhallen
16:30
17:00
G1317:00 - 18:30
G1317:00 - 18:30
G1917:00 - 18:30
G1917:00 - 18:30
J817:00 - 18:30
J817:00 - 18:30
J617:00 - 18:00
17:30
18:00
J918:00 - 19:00
18:30
J1518:30 - 20:00
J1518:30 - 20:00
G1018:30 - 20:00
G1018:30 - 20:00
19:00
G1119:00 - 20:00
19:30
20:00
J1720:00 - 21:30
J1720:00 - 21:30
G1620:00 - 21:30
G1620:00 - 21:30
G1420:00 - 21:30
G1420:00 - 21:30
J1320:00 - 21:30
20:30
21:00
21:30
22:00
Tirsdag 21.06
Bane A
Bane B
Bane C
Bane D
Bane E
Bane F
Gressbane
Tafjordhallen
16:30
17:00
G1117:00 - 18:30
G1217:00 - 18:30
J1217:00 - 18:30
J1517:00 - 18:30
J917:00 - 18:00
J917:00 - 18:00
G717:00 - 18:00
17:30
18:00
J1218:00 - 19:30
J1218:00 - 19:30
G918:00 - 19:00
18:30
A-DAME18:30 - 20:00
G818:30 - 20:00Spjelkavik Rød - Blindheim Gul
A-DAME18:30 - 20:00
J818:30 - 20:00Spjelkavik Raud - FIL/MSIL Grønn
G1318:30 - 20:00
G1018:30 - 20:00Spjelkavik Rød - Aksla Rød
G1318:30 - 20:00
G1018:30 - 20:00Spjelkavik Rød - Aksla Rød
J1018:30 - 20:00Spjelkavik Blå - Rollon/Guard
J1018:30 - 20:00Spjelkavik Blå - Rollon/Guard
19:00
J1119:00 - 20:00
19:30
20:00
G1420:00 - 21:30
G1420:00 - 21:30
G1320:00 - 21:30
G1320:00 - 21:30
A-DAME20:00 - 21:00
20:30
21:00
21:30
22:00
Onsdag 22.06
Bane A
Bane B
Bane C
Bane D
Bane E
Bane F
Gressbane
Tafjordhallen
16:30
17:00
J817:00 - 18:30
G1017:00 - 18:30
G817:00 - 18:30
G1917:00 - 18:30
G917:00 - 18:30
G917:00 - 18:30
J717:00 - 18:00
17:30
18:00
J1018:00 - 19:00
18:30
G1218:30 - 20:00
J1518:30 - 20:00vs Hødd
G1218:30 - 20:00
J1518:30 - 20:00vs Hødd
J1218:30 - 20:00
J1518:30 - 20:00vs Hødd
J1218:30 - 20:00
J1518:30 - 20:00vs Hødd
G1118:30 - 20:00Spjelkavik Rød - Ørsta Blå
G1118:30 - 20:00Spjelkavik Rød - Ørsta Blå
19:00
J1219:00 - 20:00
19:30
20:00
J1720:00 - 21:30
J1720:00 - 21:30
G1620:00 - 21:30
G1620:00 - 21:30
J1320:00 - 21:30
J1320:00 - 21:30
G1320:00 - 21:30
20:30
21:00
21:30
22:00
Torsdag 23.06
Bane A
Bane B
Bane C
Bane D
Bane E
Bane F
Gressbane
Tafjordhallen
16:30
17:00
J1517:00 - 18:30
J1717:00 - 18:30
J1717:00 - 18:30
G817:00 - 18:30
J1117:00 - 18:30
J1117:00 - 18:30
G617:00 - 18:00
17:30
18:00
J1218:00 - 19:00
18:30
A-HERRE 218:30 - 20:30vs Volda 2
A-HERRE 218:30 - 20:30vs Volda 2
A-HERRE 218:30 - 20:30vs Volda 2
A-HERRE 218:30 - 20:30vs Volda 2
19:00
J1319:00 - 20:30
19:30
20:00
G1620:00 - 21:30
G1620:00 - 21:30
20:30
A-DAME20:30 - 22:00
21:00
21:30
22:00
22:30
Fredag 24.06
Bane A
Bane B
Bane C
Bane D
Bane E
Bane F
Gressbane
Tafjordhallen
15:00
15:30
G1615:30 - 17:00
G1615:30 - 17:00
J1715:30 - 17:00
J1715:30 - 17:00
16:00
16:30
17:00
G1217:00 - 18:30
G1217:00 - 18:30
J1017:00 - 18:00
17:30
18:00
G1118:00 - 19:00
18:30
19:00
19:30
Lørdag 25.06
Bane A
Bane B
Bane C
Bane D
Bane E
Bane F
Gressbane
Tafjordhallen
07:30
Søndag 26.06
Bane A
Bane B
Bane C
Bane D
Bane E
Bane F
Gressbane
Tafjordhallen
17:30
18:00
A-DAME18:00 - 20:00
A-DAME18:00 - 20:00
A-DAME18:00 - 20:00
A-DAME18:00 - 20:00
A-DAME18:00 - 20:00
18:30
19:00
19:30
20:00
A-herrer 220:00 - 21:30
A-herrer 220:00 - 21:30
A-herrer 220:00 - 21:30
A-herrer 220:00 - 21:30
Caverion20:00 - 21:30
20:30
21:00
21:30
22:00