< Uke 39 >
Mandag 26.09
Bane A
Bane B
Bane C
Bane D
Bane E
Bane F
Gressbane
Tafjordhallen
14:00
14:30
Telenor Xtra FFO14:30 - 16:00
Telenor Xtra FFO14:30 - 16:00
Telenor Xtra FFO14:30 - 16:00
15:00
15:30
16:00
G1316:00 - 17:30
G1316:00 - 17:30
G1216:00 - 17:30
G1116:00 - 17:30
G1016:00 - 17:30
G1016:00 - 17:30
16:30
17:00
G617:00 - 18:00
17:30
J1217:30 - 19:00
J1317:30 - 19:00
G1417:30 - 19:00
G1617:30 - 19:00
J1117:30 - 19:00
J1117:30 - 19:00
18:00
J818:00 - 19:00
18:30
19:00
G1219:00 - 20:30Spjelkavik Rød v Blindheim Blå
G1219:00 - 20:30Spjelkavik Rød v Blindheim Blå
G1219:00 - 20:30Spjelkavik Rød v Blindheim Blå
G1219:00 - 20:30Spjelkavik Rød v Blindheim Blå
G1019:00 - 20:30Spjelkavik Blå v Norborg
G1019:00 - 20:30Spjelkavik Blå v Norborg
G819:00 - 20:00
19:30
20:00
Oldboys20:00 - 21:30
20:30
G1920:30 - 22:00
G1920:30 - 22:00
21:00
21:30
22:00
22:30
Tirsdag 27.09
Bane A
Bane B
Bane C
Bane D
Bane E
Bane F
Gressbane
Tafjordhallen
14:00
14:30
Telenor Xtra FFO+14:30 - 16:00
Telenor Xtra FFO+14:30 - 16:00
Telenor Xtra FFO+14:30 - 16:00
15:00
15:30
16:00
J1516:00 - 17:30
J1516:00 - 17:30
J1716:00 - 17:30
J1716:00 - 17:30
16:30
17:00
G717:00 - 18:00
17:30
A-DAME17:30 - 19:00
A-DAME17:30 - 19:00
G1617:30 - 19:00
G1617:30 - 19:00
J1017:30 - 19:00
J1017:30 - 19:00
18:00
J1118:00 - 19:00
18:30
19:00
G1419:00 - 20:30Spjelkavik v Stranda
G1419:00 - 20:30Spjelkavik v Stranda
G1419:00 - 20:30Spjelkavik v Stranda
G1419:00 - 20:30Spjelkavik v Stranda
J819:00 - 20:00
19:30
20:00
G1120:00 - 21:30
20:30
G1320:30 - 22:00
G1320:30 - 22:00
21:00
21:30
22:00
22:30
Onsdag 28.09
Bane A
Bane B
Bane C
Bane D
Bane E
Bane F
Gressbane
Tafjordhallen
14:00
14:30
Telenor Xtra FFO14:30 - 16:00
Telenor Xtra FFO14:30 - 16:00
Telenor Xtra FFO14:30 - 16:00
15:00
15:30
16:00
J1216:00 - 17:30
G1416:00 - 17:30
G1416:00 - 17:30
J1116:00 - 17:30
J1116:00 - 17:30
16:30
17:00
J617:00 - 18:00
17:30
J1317:30 - 19:00
G1217:30 - 19:00
G917:30 - 19:00
G1317:30 - 19:00
G1017:30 - 19:00
G1017:30 - 19:00
18:00
J718:00 - 19:00
18:30
19:00
A-DAME19:00 - 20:30Spjelkavik v Ørsta
A-DAME19:00 - 20:30Spjelkavik v Ørsta
A-DAME19:00 - 20:30Spjelkavik v Ørsta
A-DAME19:00 - 20:30Spjelkavik v Ørsta
J1019:00 - 20:30Spjelkavik Rød v Herd Rød
J1019:00 - 20:30Spjelkavik Rød v Herd Rød
J919:00 - 20:00
19:30
20:00
20:30
A-HERRE 220:30 - 22:00
A-HERRE 220:30 - 22:00
G1920:30 - 22:00
G1920:30 - 22:00
21:00
21:30
22:00
22:30
Torsdag 29.09
Bane A
Bane B
Bane C
Bane D
Bane E
Bane F
Gressbane
Tafjordhallen
14:00
14:30
Telenor Xtra FFO14:30 - 16:00
Telenor Xtra FFO14:30 - 16:00
Telenor Xtra FFO14:30 - 16:00
15:00
15:30
16:00
J1516:00 - 17:30
J1516:00 - 17:30
J1716:00 - 17:30
J1716:00 - 17:30
J1016:00 - 17:30
J1016:00 - 17:30
16:30
17:00
G717:00 - 18:00
17:30
A-DAME17:30 - 19:00
A-DAME17:30 - 19:00
J1217:30 - 19:00
G1117:30 - 19:00
G1117:30 - 19:00
18:00
G818:00 - 19:00
18:30
19:00
A-HERRE 219:00 - 20:30Spjelkavik 2 v Valder
A-HERRE 219:00 - 20:30Spjelkavik 2 v Valder
A-HERRE 219:00 - 20:30Spjelkavik 2 v Valder
A-HERRE 219:00 - 20:30Spjelkavik 2 v Valder
G919:00 - 20:00
19:30
20:00
A-DAME20:00 - 21:30
20:30
G1620:30 - 22:00
G1620:30 - 22:00
21:00
21:30
22:00
22:30
Fredag 30.09
Bane A
Bane B
Bane C
Bane D
Bane E
Bane F
Gressbane
Tafjordhallen
15:30
16:00
J1516:00 - 17:30
J1516:00 - 17:30
G1416:00 - 17:30
J1316:00 - 17:30
J916:00 - 17:00
16:30
17:00
J1017:00 - 18:30
17:30
G1217:30 - 19:00
G1317:30 - 19:00
G1017:30 - 19:00
G1017:30 - 19:00
18:00
18:30
19:00
G1319:00 - 20:30Spjelkavik 3 v Hasundgot
G1319:00 - 20:30Spjelkavik 3 v Hasundgot
G1319:00 - 20:30Spjelkavik 3 v Hasundgot
G1319:00 - 20:30Spjelkavik 3 v Hasundgot
19:30
G1119:30 - 21:00
20:00
20:30
21:00
21:30
Lørdag 01.10
Bane A
Bane B
Bane C
Bane D
Bane E
Bane F
Gressbane
Tafjordhallen
13:30
14:00
G1614:00 - 15:30Spjelkavik v Blindheim 2
G1614:00 - 15:30Spjelkavik v Blindheim 2
G1614:00 - 15:30Spjelkavik v Blindheim 2
G1614:00 - 15:30Spjelkavik v Blindheim 2
14:30
15:00
15:30
16:00
Søndag 02.10
Bane A
Bane B
Bane C
Bane D
Bane E
Bane F
Gressbane
Tafjordhallen
13:30
14:00
G1614:00 - 16:00Spjelkavik 2 v Hareid
G1614:00 - 16:00Spjelkavik 2 v Hareid
G1614:00 - 16:00Spjelkavik 2 v Hareid
G1614:00 - 16:00Spjelkavik 2 v Hareid
14:30
15:00
15:30
16:00
G1916:00 - 18:00Spjelkavik v Langevåg 2
G1916:00 - 18:00Spjelkavik v Langevåg 2
G1916:00 - 18:00Spjelkavik v Langevåg 2
G1916:00 - 18:00Spjelkavik v Langevåg 2
16:30
17:00
17:30
18:00
A-DAME18:00 - 20:00
J1718:00 - 20:00Spjelkavik v Brattvåg/Norborg
A-DAME18:00 - 20:00
J1718:00 - 20:00Spjelkavik v Brattvåg/Norborg
J1718:00 - 20:00
J1718:00 - 20:00Spjelkavik v Brattvåg/Norborg
J1718:00 - 20:00
J1718:00 - 20:00Spjelkavik v Brattvåg/Norborg
18:30
19:00
Caverion19:00 - 20:30
19:30
20:00
20:30
G1920:30 - 22:00
G1920:30 - 22:00
A-HERRE 220:30 - 22:00
A-HERRE 220:30 - 22:00
Intervallkollegiet20:30 - 22:00
21:00
21:30
22:00
22:30

Forespørsel om reservasjon av bane

Ønsker du å reservere bane? Send inn forespørsel her

Gruppe 1