< Uke 22 >
Mandag 27.05
Bane A
Bane B
Bane C
Bane D
Bane E
Bane F
Gressbane
Tafjordhallen
14:00
14:30
Telenor Xtra FFO14:30 - 16:00
Telenor Xtra FFO14:30 - 16:00
Telenor Xtra FFO14:30 - 16:00
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
G1117:00 - 18:30
J1117:00 - 18:30
G1417:00 - 18:30
G1417:00 - 18:30
J1217:00 - 18:30
J1317:00 - 18:30
A-Herre17:00 - 18:30
G817:00 - 18:00
17:30
18:00
18:30
G1318:30 - 20:00Spjelkavik 2 v Bergsøy 2
G1318:30 - 20:00Spjelkavik 2 v Bergsøy 2
G1318:30 - 20:00Spjelkavik 2 v Bergsøy 2
G1318:30 - 20:00Spjelkavik 2 v Bergsøy 2
G1218:30 - 20:00Spjelkavik Hvit v Hareid
G1218:30 - 20:00Spjelkavik Hvit v Hareid
G1018:30 - 20:00
19:00
19:30
20:00
B-Herre20:00 - 21:30
B-Herre20:00 - 21:30
J1420:00 - 21:30
G1620:00 - 21:30
G1320:00 - 21:30
G1320:00 - 21:30
Oldboys20:00 - 21:30
20:30
21:00
21:30
22:00
Tirsdag 28.05
Bane A
Bane B
Bane C
Bane D
Bane E
Bane F
Gressbane
Tafjordhallen
14:00
14:30
Telenor Xtra FFO+14:30 - 16:00
Telenor Xtra FFO+14:30 - 16:00
Telenor Xtra FFO+14:30 - 16:00
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
J1417:00 - 18:30
J1017:00 - 18:30
G1117:00 - 18:30
G1117:00 - 18:30
G917:00 - 18:30
G917:00 - 18:30
A-Herre17:00 - 18:30
J917:00 - 18:00
17:30
18:00
J818:00 - 19:00
18:30
G1118:30 - 20:00Spjelkavik Blått v Stordal
G1218:30 - 20:00Spjelkavik Gul v Bergsøy Raud
G1218:30 - 20:00Spjelkavik Gul v Bergsøy Raud
19:00
J1119:00 - 20:00
19:30
20:00
C-Herre20:00 - 21:30
C-Herre20:00 - 21:30
G1920:00 - 21:30
G1920:00 - 21:30
G1220:00 - 21:30
G1220:00 - 21:30
J1220:00 - 21:30
20:30
21:00
21:30
22:00
Onsdag 29.05
Bane A
Bane B
Bane C
Bane D
Bane E
Bane F
Gressbane
Tafjordhallen
14:00
14:30
Telenor Xtra FFO14:30 - 16:00
Telenor Xtra FFO14:30 - 16:00
Telenor Xtra FFO14:30 - 16:00
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
G1617:00 - 18:30
G1617:00 - 18:30
G917:00 - 18:30
J917:00 - 18:30
G617:00 - 18:00
17:30
18:00
G718:00 - 19:00
18:30
J1018:30 - 20:00Spjelkavik Raud v Skodje Gul
G818:30 - 20:00Spjelkavik Hvit v SIF/Hessa Rød
J1018:30 - 20:00Spjelkavik Raud v Ravn
G918:30 - 20:00Spjelkavik Rød v SIF/Hessa Svart
19:00
G819:00 - 20:00
19:30
20:00
J1620:00 - 21:30
J1620:00 - 21:30
J1320:00 - 21:30
G1420:00 - 21:30
G1320:00 - 21:30
G1320:00 - 21:30
G1320:00 - 21:30
20:30
21:00
21:30
22:00
Torsdag 30.05
Bane A
Bane B
Bane C
Bane D
Bane E
Bane F
Gressbane
Tafjordhallen
14:00
14:30
Telenor Xtra FFO14:30 - 16:00
Telenor Xtra FFO14:30 - 16:00
Telenor Xtra FFO14:30 - 16:00
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
G1017:00 - 18:30
G1417:00 - 18:30
J1117:00 - 18:30
G1217:00 - 18:30
G1217:00 - 18:30
A-Herre17:00 - 18:30
J617:00 - 18:00
17:30
18:00
J718:00 - 19:00
18:30
B-Herre18:30 - 20:00Spjelkavik 2 v NTNUIÅ
B-Herre18:30 - 20:00Spjelkavik 2 v NTNUIÅ
B-Herre18:30 - 20:00Spjelkavik 2 v NTNUIÅ
B-Herre18:30 - 20:00Spjelkavik 2 v NTNUIÅ
G918:30 - 20:00Spjelkavik Gul v Skodje Gul
G918:30 - 20:00Spjelkavik Blå v Giske Kvit
19:00
J819:00 - 20:00
19:30
20:00
J1420:00 - 21:30
J1420:00 - 21:30
G1920:00 - 21:30
G1920:00 - 21:30
J1320:00 - 21:30
J1320:00 - 21:30
G1120:00 - 21:30
20:30
21:00
21:30
22:00
Fredag 31.05
Bane A
Bane B
Bane C
Bane D
Bane E
Bane F
Gressbane
Tafjordhallen
16:30
17:00
J1017:00 - 18:30
J1017:00 - 18:30
J1617:00 - 18:30
J1617:00 - 18:30
A-Herre17:00 - 18:30
17:30
18:00
G1318:00 - 19:30
18:30
G1618:30 - 20:00Spjelkavik 2 v HaNo/Lepsøy/Harøy
G1618:30 - 20:00Spjelkavik 2 v HaNo/Lepsøy/Harøy
G1618:30 - 20:00Spjelkavik 2 v HaNo/Lepsøy/Harøy
G1618:30 - 20:00Spjelkavik 2 v HaNo/Lepsøy/Harøy
19:00
19:30
20:00
20:30
Lørdag 01.06
Bane A
Bane B
Bane C
Bane D
Bane E
Bane F
Gressbane
Tafjordhallen
07:30
Søndag 02.06
Bane A
Bane B
Bane C
Bane D
Bane E
Bane F
Gressbane
Tafjordhallen
12:00
12:30
G1412:30 - 14:00Spjelkavik v Blindheim
G1412:30 - 14:00Spjelkavik v Blindheim
G1412:30 - 14:00Spjelkavik v Blindheim
G1412:30 - 14:00Spjelkavik v Blindheim
G1012:30 - 14:00Spjelkavik Rød v Blindheim Hvit
G1012:30 - 14:00Spjelkavik Rød v Blindheim Hvit
13:00
13:30
14:00
G1914:00 - 16:00Spjelkavik v SIF/Hessa
G1914:00 - 16:00Spjelkavik v SIF/Hessa
G1914:00 - 16:00Spjelkavik v SIF/Hessa
G1914:00 - 16:00Spjelkavik v SIF/Hessa
J1114:00 - 15:30Spjelkavik Rosa v Valder Hvit
J1114:00 - 15:30Spjelkavik Rosa v Valder Hvit
14:30
15:00
15:30
16:00
J1616:00 - 18:00Spjelkavik v Hasundgot
J1616:00 - 18:00Spjelkavik v Hasundgot
J1616:00 - 18:00Spjelkavik v Hasundgot
J1616:00 - 18:00Spjelkavik v Hasundgot
16:30
17:00
J1217:00 - 18:30
J1217:00 - 18:30
J1317:00 - 18:30
J1317:00 - 18:30
17:30
18:00
18:30
J1618:30 - 20:00
J1618:30 - 20:00
G1618:30 - 20:00
G1618:30 - 20:00
19:00
19:30
20:00
G1920:00 - 21:30
G1920:00 - 21:30
G1920:00 - 21:30
G1920:00 - 21:30
20:30
Intervallkollegiet20:30 - 22:00
21:00
21:30
22:00
22:30

Kontaktpersoner - Anlegg