Forespørsel om reservasjon av bane

Ønsker du å reservere bane? Send inn forespørsel her

Gruppe 1


< Uke 24 >
Mandag 13.06
Bane A
Bane B
Bane C
Bane D
Bane E
Bane F
Gressbane
Tafjordhallen
16:30
17:00
G1317:00 - 18:30
G1317:00 - 18:30
G1917:00 - 18:30
G1917:00 - 18:30
J817:00 - 18:30
J817:00 - 18:30
J617:00 - 18:00
17:30
18:00
J918:00 - 19:00
18:30
J1318:30 - 20:00J13 v Aksla/Guard
J1318:30 - 20:00J13 v Aksla/Guard
J1518:30 - 20:00
J1318:30 - 20:00J13 v Aksla/Guard
J1518:30 - 20:00
G1018:30 - 20:00
G1218:30 - 20:00G12 Rød v Brattvåg/Norborg
G1018:30 - 20:00
G1218:30 - 20:00G12 Rød v Brattvåg/Norborg
19:00
G1119:00 - 20:00
19:30
20:00
J1720:00 - 21:30
J1720:00 - 21:30
G1620:00 - 21:30
G1620:00 - 21:30
G1420:00 - 21:30
G1420:00 - 21:30
J1320:00 - 21:30
20:30
21:00
21:30
22:00
Tirsdag 14.06
Bane A
Bane B
Bane C
Bane D
Bane E
Bane F
Gressbane
Tafjordhallen
16:30
17:00
G1117:00 - 18:30
G1217:00 - 18:30
J1217:00 - 18:30
J1517:00 - 18:30
J917:00 - 18:00
J917:00 - 18:00
G717:00 - 18:00
17:30
18:00
J1218:00 - 19:30
J1218:00 - 19:30
G918:00 - 19:00
18:30
A-DAME18:30 - 20:00
G1218:30 - 20:00G12 Svart v Emblem Hvit
A-DAME18:30 - 20:00
G1218:30 - 20:00G12 Svart v Emblem Hvit
G1318:30 - 20:00
J1518:30 - 20:00J15 2 v LIL/MSIL/FIL2
G1318:30 - 20:00
J1518:30 - 20:00J15 2 v LIL/MSIL/FIL2
G1218:30 - 20:00G12 Grønn v Aksla Hvit
G1218:30 - 20:00G12 Grønn v Aksla Hvit
19:00
J1119:00 - 20:00
19:30
20:00
G1420:00 - 21:30
G1420:00 - 21:30
G1320:00 - 21:30
G1320:00 - 21:30
A-DAME20:00 - 21:00
20:30
21:00
21:30
22:00
Onsdag 15.06
Bane A
Bane B
Bane C
Bane D
Bane E
Bane F
Gressbane
Tafjordhallen
16:30
17:00
J817:00 - 18:30
G1017:00 - 18:30
G817:00 - 18:30
G1917:00 - 18:30
G917:00 - 18:30
G917:00 - 18:30
J717:00 - 18:00
17:30
18:00
J1018:00 - 19:00
18:30
J1118:30 - 20:00J11 Lilla v Skodje Rød
G1218:30 - 20:00
J918:30 - 20:00J9 Rosa v Blindheim Hvit
G1218:30 - 20:00
G818:30 - 20:00G8 Blå v Sykkylven Rød
J1218:30 - 20:00
G918:30 - 20:00G9 v Blå v Rollon Blå
J1218:30 - 20:00
G1018:30 - 20:00G10 Rød v Sykkylven Rød
G1018:30 - 20:00G10 Rød v Sykkylven Rød
19:00
J1219:00 - 20:00
19:30
20:00
J1720:00 - 21:30
J1720:00 - 21:30
G1620:00 - 21:30
G1620:00 - 21:30
J1320:00 - 21:30
J1320:00 - 21:30
G1320:00 - 21:30
20:30
21:00
21:30
22:00
Torsdag 16.06
Bane A
Bane B
Bane C
Bane D
Bane E
Bane F
Gressbane
Tafjordhallen
16:30
17:00
J1517:00 - 18:30
J1717:00 - 18:30
J1717:00 - 18:30
G817:00 - 18:30
J1117:00 - 18:30
J1117:00 - 18:30
G617:00 - 18:00
17:30
18:00
J1218:00 - 19:00
18:30
A-HERRE 218:30 - 20:00Rekrutt v Ravn
A-HERRE 218:30 - 20:00Rekrutt v Ravn
A-HERRE 218:30 - 20:00Rekrutt v Ravn
A-HERRE 218:30 - 20:00Rekrutt v Ravn
G1118:30 - 20:00G11 v Aksla Rødhvit
G1118:30 - 20:00G11 v Aksla Rødhvit
19:00
J1319:00 - 20:30
19:30
20:00
G1620:00 - 21:30
G1620:00 - 21:30
20:30
A-DAME20:30 - 22:00
21:00
21:30
22:00
22:30
Fredag 17.06
Bane A
Bane B
Bane C
Bane D
Bane E
Bane F
Gressbane
Tafjordhallen
15:00
15:30
G1615:30 - 17:00
G1615:30 - 17:00
J1715:30 - 17:00
J1715:30 - 17:00
16:00
16:30
17:00
G1217:00 - 18:30
G1217:00 - 18:30
J1017:00 - 18:00
17:30
18:00
G1118:00 - 19:00
18:30
J1218:30 - 20:00J12 v Herd Blå
J1218:30 - 20:00J12 v Herd Blå
19:00
19:30
20:00
20:30
Lørdag 18.06
Bane A
Bane B
Bane C
Bane D
Bane E
Bane F
Gressbane
Tafjordhallen
07:30
Søndag 19.06
Bane A
Bane B
Bane C
Bane D
Bane E
Bane F
Gressbane
Tafjordhallen
12:00
12:30
J912:30 - 14:00J9 v Ørskog Hvit
13:00
A-HERRE13:00 - 15:00Spjelkavik v Kongsvinger 2
13:30
14:00
G1414:00 - 15:30G14 v Blindheim 2
G1414:00 - 15:30G14 v Blindheim 2
G1414:00 - 15:30G14 v Blindheim 2
G1414:00 - 15:30G14 v Blindheim 2
J1114:00 - 15:30J11 Rosa v SIF/Hessa Rød
J1114:00 - 15:30J11 Rosa v SIF/Hessa Rød
14:30
15:00
15:30
G1915:30 - 17:30G19 v Hareid
G1915:30 - 17:30G19 v Hareid
G1915:30 - 17:30G19 v Hareid
G1915:30 - 17:30G19 v Hareid
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
A-DAME18:00 - 20:00
J1718:00 - 19:30J17 v Sykkylven
A-DAME18:00 - 20:00
J1718:00 - 19:30J17 v Sykkylven
A-DAME18:00 - 20:00
J1718:00 - 19:30J17 v Sykkylven
A-DAME18:00 - 20:00
J1718:00 - 19:30J17 v Sykkylven
A-DAME18:00 - 20:00
18:30
19:00
19:30
20:00
A-herrer 220:00 - 21:30
A-herrer 220:00 - 21:30
A-herrer 220:00 - 21:30
A-herrer 220:00 - 21:30
Caverion20:00 - 21:30
20:30
21:00
21:30
22:00