< Uke 37 >
Mandag 12.09
Bane A
Bane B
Bane C
Bane D
Bane E
Bane F
Gressbane
Tafjordhallen
14:00
14:30
Telenor Xtra FFO14:30 - 16:00
Telenor Xtra FFO14:30 - 16:00
Telenor Xtra FFO14:30 - 16:00
15:00
15:30
16:00
G1316:00 - 17:30
G1316:00 - 17:30
G1216:00 - 17:30
G1116:00 - 17:30
G1016:00 - 17:30
G1016:00 - 17:30
16:30
17:00
G617:00 - 18:00
17:30
J1217:30 - 19:00
J1317:30 - 19:00
G1417:30 - 19:00
G1617:30 - 19:00
J1117:30 - 19:00
J1117:30 - 19:00
18:00
J818:00 - 19:00
18:30
19:00
J819:00 - 20:30Spjelkavik Rosa v Blindheim Rød
G1019:00 - 20:30Spjelkavik Rød v Rollon/Guard
G1019:00 - 20:30Spjelkavik Rød v Rollon/Guard
G819:00 - 20:00
19:30
20:00
Oldboys20:00 - 21:30
20:30
G1920:30 - 22:00
G1920:30 - 22:00
21:00
21:30
22:00
22:30
Tirsdag 13.09
Bane A
Bane B
Bane C
Bane D
Bane E
Bane F
Gressbane
Tafjordhallen
14:00
14:30
Telenor Xtra FFO+14:30 - 16:00
Telenor Xtra FFO+14:30 - 16:00
Telenor Xtra FFO+14:30 - 16:00
15:00
15:30
16:00
J1516:00 - 17:30
J1516:00 - 17:30
J1716:00 - 17:30
J1716:00 - 17:30
16:30
17:00
G717:00 - 18:00
17:30
A-DAME17:30 - 19:00
A-DAME17:30 - 19:00
G1617:30 - 19:00
G1617:30 - 19:00
J1017:30 - 19:00
J1017:30 - 19:00
18:00
J1118:00 - 19:00
18:30
G1018:30 - 20:30Spjelkavik Hvit - Blindheim Hvit
19:00
J819:00 - 20:30Spjelkavik Raud v Emblem Hvit
G919:00 - 20:30Spjelkavik Sort v FIL/MSIL Grønn
J919:00 - 20:30Spjelkavik Rosa v Aksla Hvit
G919:00 - 20:30Spjelkavik Grønn v Brattvåg Raichu
J819:00 - 20:00
19:30
20:00
G1120:00 - 21:30
20:30
G1320:30 - 22:00
G1320:30 - 22:00
21:00
21:30
22:00
22:30
Onsdag 14.09
Bane A
Bane B
Bane C
Bane D
Bane E
Bane F
Gressbane
Tafjordhallen
14:00
14:30
Telenor Xtra FFO14:30 - 16:00
Telenor Xtra FFO14:30 - 16:00
Telenor Xtra FFO14:30 - 16:00
15:00
15:30
16:00
J1216:00 - 17:30
G1416:00 - 17:30
G1416:00 - 17:30
J1116:00 - 17:30
J1116:00 - 17:30
16:30
17:00
J617:00 - 18:00
17:30
J1317:30 - 19:00
G1217:30 - 19:00
G917:30 - 19:00
G1317:30 - 19:00
G1017:30 - 19:00
G1017:30 - 19:00
18:00
J718:00 - 19:00
18:30
19:00
A-HERRE 219:00 - 20:30Spjelkavik 2 v Åmdal
A-HERRE 219:00 - 20:30Spjelkavik 2 v Åmdal
A-HERRE 219:00 - 20:30Spjelkavik 2 v Åmdal
A-HERRE 219:00 - 20:30Spjelkavik 2 v Åmdal
J1519:00 - 20:30Spjelkavik 2 v Ørskog
J1519:00 - 20:30Spjelkavik 2 v Ørskog
J919:00 - 20:00
19:30
20:00
20:30
A-HERRE 220:30 - 22:00
A-HERRE 220:30 - 22:00
G1920:30 - 22:00
G1920:30 - 22:00
21:00
21:30
22:00
22:30
Torsdag 15.09
Bane A
Bane B
Bane C
Bane D
Bane E
Bane F
Gressbane
Tafjordhallen
08:00
08:30
08:30 - 13:00Lekepatruljen
08:30 - 13:00Lekepatruljen
08:30 - 13:00Lekepatruljen
08:30 - 13:00Lekepatruljen
08:30 - 13:00Lekepatruljen
09:00
09:30
10:00
10:30
11:00
11:30
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
Telenor Xtra FFO14:30 - 16:00
Telenor Xtra FFO14:30 - 16:00
Telenor Xtra FFO14:30 - 16:00
15:00
15:30
16:00
J1516:00 - 17:30
J1516:00 - 17:30
J1716:00 - 17:30
J1716:00 - 17:30
J1016:00 - 17:30
J1016:00 - 17:30
16:30
17:00
G717:00 - 18:00
17:30
A-DAME17:30 - 19:00
A-DAME17:30 - 19:00
J1217:30 - 19:00
G1117:30 - 19:00
G1117:30 - 19:00
18:00
G818:00 - 19:00
18:30
19:00
G1619:00 - 20:30Spjelkavik v Hødd 2
G1619:00 - 20:30Spjelkavik v Hødd 2
G1619:00 - 20:30Spjelkavik v Hødd 2
G1619:00 - 20:30Spjelkavik v Hødd 2
J1019:00 - 20:30Spjelkavik Rød v Blindheim Rød
J1019:00 - 20:30Spjelkavik Rød v Blindheim Rød
G919:00 - 20:00
19:30
20:00
A-DAME20:00 - 21:30
20:30
G1620:30 - 22:00
G1620:30 - 22:00
21:00
21:30
22:00
22:30
Fredag 16.09
Bane A
Bane B
Bane C
Bane D
Bane E
Bane F
Gressbane
Tafjordhallen
15:30
16:00
J1516:00 - 17:30
J1516:00 - 17:30
G1416:00 - 17:30
J1316:00 - 17:30
J916:00 - 17:00
16:30
17:00
J1017:00 - 18:30
17:30
G1217:30 - 19:00
G1317:30 - 19:00
G1017:30 - 19:00
G1017:30 - 19:00
18:00
G1118:00 - 19:30
18:30
J1518:30 - 20:30Spjelkavik v Guard/Aksla 2
J1518:30 - 20:30Spjelkavik v Guard/Aksla 2
J1518:30 - 20:30Spjelkavik v Guard/Aksla 2
J1518:30 - 20:30Spjelkavik v Guard/Aksla 2
19:00
G1119:00 - 20:30Spjelkavik Blå v Blindheim Blå
G1119:00 - 20:30Spjelkavik Blå v Blindheim Blå
19:30
20:00
20:30
21:00
Lørdag 17.09
Bane A
Bane B
Bane C
Bane D
Bane E
Bane F
Gressbane
Tafjordhallen
07:30
Søndag 18.09
Bane A
Bane B
Bane C
Bane D
Bane E
Bane F
Gressbane
Tafjordhallen
17:30
18:00
A-DAME18:00 - 20:00
A-DAME18:00 - 20:00
J1718:00 - 20:00
J1718:00 - 20:00
18:30
19:00
A-DAME19:00 - 20:30Spjelkavik v Herd 2/Stordal 2
A-DAME19:00 - 20:30Spjelkavik v Herd 2/Stordal 2
A-DAME19:00 - 20:30Spjelkavik v Herd 2/Stordal 2
A-DAME19:00 - 20:30Spjelkavik v Herd 2/Stordal 2
19:30
20:00
20:30
G1920:30 - 22:00
G1920:30 - 22:00
A-HERRE 220:30 - 22:00
A-HERRE 220:30 - 22:00
21:00
21:30
22:00
22:30

Forespørsel om reservasjon av bane

Ønsker du å reservere bane? Send inn forespørsel her

Gruppe 1