< Uke 3 >
Mandag 16.01
Bane A
Bane B
Bane C
Bane D
Bane E
Bane F
Gressbane
Tafjordhallen
14:00
14:30
Telenor Xtra FFO14:30 - 16:00
Telenor Xtra FFO14:30 - 16:00
Telenor Xtra FFO14:30 - 16:00
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
J1317:00 - 18:30
G1317:00 - 18:30
G1617:00 - 18:30
G717:00 - 18:00
17:30
18:00
J1218:00 - 19:00
18:30
A-HERRE18:30 - 20:00
A-HERRE18:30 - 20:00
A-HERRE18:30 - 20:00
A-HERRE18:30 - 20:00
G1118:30 - 20:00
G1118:30 - 20:00
19:00
J919:00 - 20:00
19:30
20:00
G1920:00 - 21:30
G1920:00 - 21:30
G1420:00 - 21:30
G1420:00 - 21:30
Oldboys20:00 - 21:30
20:30
21:00
21:30
22:00
Tirsdag 17.01
Bane A
Bane B
Bane C
Bane D
Bane E
Bane F
Gressbane
Tafjordhallen
14:00
14:30
Telenor Xtra FFO+14:30 - 16:00
Telenor Xtra FFO+14:30 - 16:00
Telenor Xtra FFO+14:30 - 16:00
15:00
15:30
16:00
J1016:00 - 17:00
16:30
17:00
J1517:00 - 18:30
J1517:00 - 18:30
G1317:00 - 18:30
G1317:00 - 18:30
G1117:00 - 18:30
G1117:00 - 18:30
G817:00 - 18:00
17:30
18:00
J818:00 - 19:00
18:30
A-DAME18:30 - 20:00
A-DAME18:30 - 20:00
J1718:30 - 20:00
J1718:30 - 20:00
19:00
J1119:00 - 20:00
19:30
20:00
A-HERRE20:00 - 21:30
A-HERRE20:00 - 21:30
G1620:00 - 21:30
G1620:00 - 21:30
J1220:00 - 21:30
J1220:00 - 21:30
G1220:00 - 21:30
20:30
21:00
21:30
22:00
Onsdag 18.01
Bane A
Bane B
Bane C
Bane D
Bane E
Bane F
Gressbane
Tafjordhallen
14:00
14:30
Telenor Xtra FFO14:30 - 16:00
Telenor Xtra FFO14:30 - 16:00
Telenor Xtra FFO14:30 - 16:00
15:00
15:30
16:00
16:30
J1216:30 - 17:30
17:00
G1217:00 - 18:30
G1217:00 - 18:30
G917:00 - 18:30
J717:00 - 18:00
17:30
18:00
J818:00 - 19:00
18:30
J1318:30 - 20:00
G1318:30 - 20:00
G1418:30 - 20:00
G1418:30 - 20:00
G1018:30 - 20:00
G1018:30 - 20:00
19:00
J919:00 - 20:00
19:30
20:00
A-HERRE 220:00 - 21:30
A-HERRE 220:00 - 21:30
G1920:00 - 21:30
G1920:00 - 21:30
20:30
21:00
21:30
22:00
Torsdag 19.01
Bane A
Bane B
Bane C
Bane D
Bane E
Bane F
Gressbane
Tafjordhallen
14:00
14:30
Telenor Xtra FFO14:30 - 16:00
Telenor Xtra FFO14:30 - 16:00
Telenor Xtra FFO14:30 - 16:00
15:00
15:30
G1615:30 - 17:00
G1615:30 - 17:00
16:00
J1016:00 - 17:00
16:30
17:00
J1517:00 - 18:30
J1517:00 - 18:30
J1117:00 - 18:30
J1117:00 - 18:30
J1017:00 - 18:30
J1017:00 - 18:30
G717:00 - 18:00
17:30
18:00
G818:00 - 19:00
18:30
A-HERRE18:30 - 20:00(A-Dame)
A-HERRE18:30 - 20:00(A-Dame)
G1418:30 - 20:00
G1418:30 - 20:00
G1118:30 - 20:00
G1118:30 - 20:00
19:00
G919:00 - 20:00
19:30
20:00
J1720:00 - 21:30
J1720:00 - 21:30
A-DAME20:00 - 21:30
A-DAME20:00 - 21:30
G1020:00 - 21:30
G1020:00 - 21:30
A-DAME20:00 - 21:30
20:30
21:00
21:30
22:00
Fredag 20.01
Bane A
Bane B
Bane C
Bane D
Bane E
Bane F
Gressbane
Tafjordhallen
12:00
12:30
Spjelkavik Ungdomskole12:30 - 14:00
13:00
13:30
14:00
14:30
Telenor Xtra FFO+14:30 - 16:00
Telenor Xtra FFO+14:30 - 16:00
Telenor Xtra FFO+14:30 - 16:00
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
J1517:00 - 18:30
J1517:00 - 18:30
J1217:00 - 18:30
J1317:00 - 18:30
Tafjord17:00 - 18:30
Tafjord17:00 - 18:30
J1117:00 - 18:30
17:30
18:00
18:30
A-HERRE18:30 - 20:00
A-HERRE18:30 - 20:00
G1218:30 - 20:00
19:00
19:30
20:00
20:30
Lørdag 21.01
Bane A
Bane B
Bane C
Bane D
Bane E
Bane F
Gressbane
Tafjordhallen
07:30
Søndag 22.01
Bane A
Bane B
Bane C
Bane D
Bane E
Bane F
Gressbane
Tafjordhallen
17:00
17:30
Satellitt17:30 - 19:00Satellitt jenter
Satellitt17:30 - 19:00Satellitt jenter
18:00
18:30
A-DAME18:30 - 20:00
A-DAME18:30 - 20:00
J1718:30 - 20:00
J1718:30 - 20:00
19:00
19:30
20:00
G1920:00 - 21:30
G1920:00 - 21:30
A-HERRE 220:00 - 21:30
A-HERRE 220:00 - 21:30
20:30
Intervallkollegiet20:30 - 22:00
21:00
21:30
22:00
22:30

Forespørsel om reservasjon av bane

Ønsker du å reservere bane? Send inn forespørsel her

Gruppe 1