< Uke 20 >
Mandag 15.05
Bane A
Bane B
Bane C
Bane D
Bane E
Bane F
Gressbane
Tafjordhallen
14:00
14:30
Telenor Xtra FFO14:30 - 16:00
Telenor Xtra FFO14:30 - 16:00
Telenor Xtra FFO14:30 - 16:00
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
G1117:00 - 18:30
J1317:00 - 18:30
G1317:00 - 18:30
G1617:00 - 18:30
J1217:00 - 18:30
J1217:00 - 18:30
G717:00 - 18:00
17:30
18:00
J918:00 - 19:00
18:30
G1918:30 - 20:00
19:00
G919:00 - 20:00
19:30
20:00
G1420:00 - 21:30
G1420:00 - 21:30
Oldboys20:00 - 21:30
20:30
21:00
21:30
22:00
Tirsdag 16.05
Bane A
Bane B
Bane C
Bane D
Bane E
Bane F
Gressbane
Tafjordhallen
14:00
14:30
Telenor Xtra FFO+14:30 - 16:00
Telenor Xtra FFO+14:30 - 16:00
Telenor Xtra FFO+14:30 - 16:00
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
J1017:00 - 18:30
G917:00 - 18:30
G817:00 - 18:30
J717:00 - 18:00
17:30
18:00
J818:00 - 19:00
18:30
G1218:30 - 20:00Spjelkavik Rød v Bergsøy
G1218:30 - 20:00Spjelkavik Rød v Bergsøy
J1118:30 - 20:00Spjelkavik Blå v Langevåg Gul
J1118:30 - 20:00Spjelkavik Blå v Langevåg Gul
19:00
J1119:00 - 20:00
19:30
20:00
G1620:00 - 21:30
G1620:00 - 21:30
G1220:00 - 21:30
G1220:00 - 21:30
J1220:00 - 21:30
20:30
21:00
21:30
22:00
Onsdag 17.05
Bane A
Bane B
Bane C
Bane D
Bane E
Bane F
Gressbane
Tafjordhallen
14:00
14:30
Telenor Xtra FFO14:30 - 16:00
Telenor Xtra FFO14:30 - 16:00
Telenor Xtra FFO14:30 - 16:00
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
G1317:00 - 18:30
G1317:00 - 18:30
J917:00 - 18:30
G1017:00 - 18:30
G1017:00 - 18:30
G617:00 - 18:00
17:30
18:00
J718:00 - 19:00
18:30
19:00
G819:00 - 20:00
19:30
20:00
G1920:00 - 21:30
J1320:00 - 21:30
G1420:00 - 21:30
G1220:00 - 21:30
G1220:00 - 21:30
20:30
21:00
21:30
22:00
Torsdag 18.05
Bane A
Bane B
Bane C
Bane D
Bane E
Bane F
Gressbane
Tafjordhallen
14:00
14:30
Telenor Xtra FFO14:30 - 16:00
Telenor Xtra FFO14:30 - 16:00
Telenor Xtra FFO14:30 - 16:00
15:00
15:30
G1615:30 - 17:00
G1615:30 - 17:00
16:00
16:30
17:00
J1117:00 - 18:30
J1017:00 - 18:30
G1417:00 - 18:30
G1117:00 - 18:30
G1117:00 - 18:30
J617:00 - 18:00
17:30
18:00
G718:00 - 19:00
18:30
19:00
J819:00 - 20:00
19:30
20:00
G1020:00 - 21:30
G1020:00 - 21:30
20:30
21:00
21:30
22:00
Fredag 19.05
Bane A
Bane B
Bane C
Bane D
Bane E
Bane F
Gressbane
Tafjordhallen
16:30
17:00
G1317:00 - 18:30
J1317:00 - 18:30
G1117:00 - 18:30
J1117:00 - 18:30
17:30
18:00
18:30
G1318:30 - 20:00Spjelkavik v Aksla
G1318:30 - 20:00Spjelkavik v Aksla
G1318:30 - 20:00Spjelkavik v Aksla
G1218:30 - 20:00
19:00
19:30
20:00
20:30
Lørdag 20.05
Bane A
Bane B
Bane C
Bane D
Bane E
Bane F
Gressbane
Tafjordhallen
13:30
14:00
G1014:00 - 15:30Spjelkavik Rød v Volda Svart
G1014:00 - 15:30Spjelkavik Rød v Volda Svart
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
Team Ukraina19:00 - 21:00
19:30
20:00
20:30
21:00
21:30
Søndag 21.05
Bane A
Bane B
Bane C
Bane D
Bane E
Bane F
Gressbane
Tafjordhallen
12:00
12:30
G812:30 - 14:00Spjelkavik Gul v SIF/Hessa Sort
13:00
13:30
14:00
G1414:00 - 15:30Spjelkavik v Ørskog/Stordal
G1414:00 - 15:30Spjelkavik v Ørskog/Stordal
G1414:00 - 15:30Spjelkavik v Ørskog/Stordal
G1414:00 - 15:30Spjelkavik v Ørskog/Stordal
G1014:00 - 15:30Spjelkavik Blå v Brattvåg Blå
G1014:00 - 15:30Spjelkavik Blå v Brattvåg Blå
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
G1920:00 - 21:30
G1920:00 - 21:30
20:30
Intervallkollegiet20:30 - 22:00
21:00
21:30
22:00
22:30

Kontaktpersoner - Anlegg