< Uke 22 >
Mandag 29.05
Bane A
Bane B
Bane C
Bane D
Bane E
Bane F
Gressbane
Tafjordhallen
14:00
14:30
Telenor Xtra FFO14:30 - 16:00
Telenor Xtra FFO14:30 - 16:00
Telenor Xtra FFO14:30 - 16:00
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
G1117:00 - 18:30
J1317:00 - 18:30
G1317:00 - 18:30
G1617:00 - 18:30
J1217:00 - 18:30
J1217:00 - 18:30
G717:00 - 18:00
17:30
18:00
J918:00 - 19:00
18:30
G1918:30 - 20:00
J1118:30 - 20:00Spjelkavik Rød v Blindheim Rød
J1118:30 - 20:00Spjelkavik Rød v Blindheim Rød
19:00
G919:00 - 20:00
19:30
20:00
G1420:00 - 21:30
G1420:00 - 21:30
Oldboys20:00 - 21:30
20:30
21:00
21:30
22:00
Tirsdag 30.05
Bane A
Bane B
Bane C
Bane D
Bane E
Bane F
Gressbane
Tafjordhallen
14:00
14:30
Telenor Xtra FFO+14:30 - 16:00
Telenor Xtra FFO+14:30 - 16:00
Telenor Xtra FFO+14:30 - 16:00
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
J1017:00 - 18:30
G917:00 - 18:30
G817:00 - 18:30
J717:00 - 18:00
17:30
18:00
J818:00 - 19:00
18:30
G1018:30 - 20:00Spjelkavik Hvit v Herd Hvit
G1018:30 - 20:00Spjelkavik Hvit v Herd Hvit
19:00
J1119:00 - 20:00
19:30
20:00
G1620:00 - 21:30
G1620:00 - 21:30
G1220:00 - 21:30
G1220:00 - 21:30
J1220:00 - 21:30
20:30
21:00
21:30
22:00
Onsdag 31.05
Bane A
Bane B
Bane C
Bane D
Bane E
Bane F
Gressbane
Tafjordhallen
14:00
14:30
Telenor Xtra FFO14:30 - 16:00
Telenor Xtra FFO14:30 - 16:00
Telenor Xtra FFO14:30 - 16:00
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
G1317:00 - 18:30
G1317:00 - 18:30
J917:00 - 18:30
J717:00 - 18:30
G1017:00 - 18:30
G1017:00 - 18:30
G617:00 - 18:00
17:30
18:00
J718:00 - 19:00
18:30
G918:30 - 20:00Spjelkavik Hvit v Blindheim Svart
G918:30 - 20:00Spjelkavik Sort v Rollon Blå
J818:30 - 20:00Spjelkavik Rød v Rollon/Guard Blå
19:00
G819:00 - 20:00
19:30
20:00
G1920:00 - 21:30
G1420:00 - 21:30Spjelkavik v Herd
G1420:00 - 21:30Spjelkavik v Herd
J1320:00 - 21:30
G1420:00 - 21:30Spjelkavik v Herd
G1420:00 - 21:30
G1420:00 - 21:30Spjelkavik v Herd
G1220:00 - 21:30
G1220:00 - 21:30
20:30
21:00
21:30
22:00
Torsdag 01.06
Bane A
Bane B
Bane C
Bane D
Bane E
Bane F
Gressbane
Tafjordhallen
14:00
14:30
Telenor Xtra FFO14:30 - 16:00
Telenor Xtra FFO14:30 - 16:00
Telenor Xtra FFO14:30 - 16:00
15:00
15:30
G1615:30 - 17:00
G1615:30 - 17:00
16:00
16:30
17:00
J1117:00 - 18:30
J1017:00 - 18:30
G1417:00 - 18:30
G1117:00 - 18:30
G1117:00 - 18:30
J617:00 - 18:00
17:30
18:00
G718:00 - 19:00
18:30
G1118:30 - 20:00Spjelkavik Hvit - Vigra Gul
G1118:30 - 20:00Spjelkavik Hvit - Vigra Gul
J818:30 - 19:30Spjelkavik Hvit v Sykkylven Gul
19:00
J819:00 - 20:00
19:30
20:00
G1420:00 - 21:30Spjelkavik 2 v Blindheim
G1420:00 - 21:30Spjelkavik 2 v Blindheim
G1420:00 - 21:30Spjelkavik 2 v Blindheim
G1420:00 - 21:30Spjelkavik 2 v Blindheim
G1020:00 - 21:30
G1020:00 - 21:30
20:30
21:00
21:30
22:00
Fredag 02.06
Bane A
Bane B
Bane C
Bane D
Bane E
Bane F
Gressbane
Tafjordhallen
16:00
16:30
G1316:30 - 18:00Spjelkavik 2 v Herd
G1316:30 - 18:00Spjelkavik 2 v Herd
G1316:30 - 18:00Spjelkavik 2 v Herd
G1316:30 - 18:00Spjelkavik 2 v Herd
17:00
G1317:00 - 18:30
J1317:00 - 18:30
G1117:00 - 18:30
J1117:00 - 18:30
17:30
18:00
18:30
G1218:30 - 20:00
19:00
19:30
20:00
20:30
Lørdag 03.06
Bane A
Bane B
Bane C
Bane D
Bane E
Bane F
Gressbane
Tafjordhallen
11:30
12:00
J1212:00 - 13:30Spjelkavik v Blindheim Rød
J1212:00 - 13:30Spjelkavik v Blindheim Rød
J1212:00 - 13:30Spjelkavik v Blindheim Rød
12:30
13:00
13:30
14:00
G1614:00 - 16:00Spjelkavik v Hødd
G1614:00 - 16:00Spjelkavik v Hødd
G1614:00 - 16:00Spjelkavik v Hødd
G1614:00 - 16:00Spjelkavik v Hødd
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
Team Ukraina19:00 - 21:00
19:30
20:00
20:30
21:00
21:30
Søndag 04.06
Bane A
Bane B
Bane C
Bane D
Bane E
Bane F
Gressbane
Tafjordhallen
13:30
14:00
J1314:00 - 15:30Spjelkavik 2 v SIF/Hessa
J1314:00 - 15:30Spjelkavik 2 v SIF/Hessa
J1314:00 - 15:30Spjelkavik 2 v SIF/Hessa
J1314:00 - 15:30Spjelkavik 2 v SIF/Hessa
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
G1920:00 - 21:30
G1920:00 - 21:30
20:30
Intervallkollegiet20:30 - 22:00
21:00
21:30
22:00
22:30

Kontaktpersoner - Anlegg