< Uke 37 >
Mandag 11.09
Bane A
Bane B
Bane C
Bane D
Bane E
Bane F
Gressbane
Tafjordhallen
14:00
14:30
Telenor Xtra FFO14:30 - 16:00
Telenor Xtra FFO14:30 - 16:00
Telenor Xtra FFO14:30 - 16:00
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
G1117:00 - 18:30
J1317:00 - 18:30
G1317:00 - 18:30
G1617:00 - 18:30
J1217:00 - 18:30
J1217:00 - 18:30
G717:00 - 18:00
17:30
18:00
J918:00 - 19:00
18:30
G1918:30 - 20:00
J1318:30 - 20:00Spjelkavik 2 v Brattvåg/Norborg/Ravn
J1318:30 - 20:00Spjelkavik 2 v Brattvåg/Norborg/Ravn
J1318:30 - 20:00Spjelkavik 2 v Brattvåg/Norborg/Ravn
J1318:30 - 20:00Spjelkavik 2 v Brattvåg/Norborg/Ravn
G818:30 - 20:00Spjelkavik Blå v Sykkylven Gul
19:00
G919:00 - 20:00
19:30
20:00
G1420:00 - 21:30
G1420:00 - 21:30
G1020:00 - 21:30
G1020:00 - 21:30
Oldboys20:00 - 21:30
20:30
21:00
21:30
22:00
Tirsdag 12.09
Bane A
Bane B
Bane C
Bane D
Bane E
Bane F
Gressbane
Tafjordhallen
14:00
14:30
Telenor Xtra FFO+14:30 - 16:00
Telenor Xtra FFO+14:30 - 16:00
Telenor Xtra FFO+14:30 - 16:00
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
J1017:00 - 18:30
G917:00 - 18:30
G817:00 - 18:30
J717:00 - 18:00
17:30
18:00
J818:00 - 19:00
18:30
G1218:30 - 20:00Spjelkavik Rød v Volda Grøn
G1218:30 - 20:00Spjelkavik Rød v Volda Grøn
G1018:30 - 20:00Spjelkavik Blå v Blindheim Gul
G1018:30 - 20:00Spjelkavik Rød v Giske
J1118:30 - 20:00Spjelkavik Blå v Blindheim Hvit
J1118:30 - 20:00Spjelkavik Blå v Blindheim Hvit
19:00
J1119:00 - 20:00
19:30
20:00
G1620:00 - 21:30
G1620:00 - 21:30
G1220:00 - 21:30
G1220:00 - 21:30
J1220:00 - 21:30
20:30
21:00
21:30
22:00
Onsdag 13.09
Bane A
Bane B
Bane C
Bane D
Bane E
Bane F
Gressbane
Tafjordhallen
14:00
14:30
Telenor Xtra FFO14:30 - 16:00
Telenor Xtra FFO14:30 - 16:00
Telenor Xtra FFO14:30 - 16:00
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
G1317:00 - 18:30
G1317:00 - 18:30
J917:00 - 18:30
G1017:00 - 18:30
G1017:00 - 18:30
G617:00 - 18:00
17:30
18:00
J718:00 - 19:00
18:30
G918:30 - 20:00Spjelkavik Sort v HaNo/Lepsøy Gul
J818:30 - 20:00Spjelkavik Hvit v Aksla Rød
19:00
G819:00 - 20:00
G819:00 - 20:00Spjelkavik Grønn v Ravn Kvit
19:30
20:00
G1920:00 - 21:30
J1320:00 - 21:30
G1420:00 - 21:30
G1220:00 - 21:30
G1220:00 - 21:30
20:30
21:00
21:30
22:00
Torsdag 14.09
Bane A
Bane B
Bane C
Bane D
Bane E
Bane F
Gressbane
Tafjordhallen
14:00
14:30
Telenor Xtra FFO14:30 - 16:00
Telenor Xtra FFO14:30 - 16:00
Telenor Xtra FFO14:30 - 16:00
15:00
15:30
G1615:30 - 17:00
G1615:30 - 17:00
16:00
16:30
17:00
J1117:00 - 18:30
J1017:00 - 18:30
G1417:00 - 18:30
G1117:00 - 18:30
G1117:00 - 18:30
J617:00 - 18:00
17:30
18:00
G718:00 - 19:00
18:30
J1318:30 - 20:00Spjelkavik 2 v Stranda
J1318:30 - 20:00Spjelkavik 2 v Stranda
J1318:30 - 20:00Spjelkavik 2 v Stranda
J1318:30 - 20:00Spjelkavik 2 v Stranda
19:00
J819:00 - 20:00
19:30
20:00
G1020:00 - 21:30
G1020:00 - 21:30
20:30
21:00
21:30
22:00
Fredag 15.09
Bane A
Bane B
Bane C
Bane D
Bane E
Bane F
Gressbane
Tafjordhallen
16:30
17:00
G1317:00 - 18:30
J1317:00 - 18:30
G1117:00 - 18:30
J1117:00 - 18:30
17:30
G917:30 - 18:30
18:00
18:30
G1218:30 - 20:00
19:00
19:30
20:00
20:30
Lørdag 16.09
Bane A
Bane B
Bane C
Bane D
Bane E
Bane F
Gressbane
Tafjordhallen
18:30
19:00
Team Ukraina19:00 - 21:00
19:30
20:00
20:30
21:00
21:30
Søndag 17.09
Bane A
Bane B
Bane C
Bane D
Bane E
Bane F
Gressbane
Tafjordhallen
12:00
12:30
J912:30 - 14:00Spjelkavik Kvit v Blindheim Kvit
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
G1617:00 - 19:00Spjelkavik v Volda
G1617:00 - 19:00Spjelkavik v Volda
G1617:00 - 19:00Spjelkavik v Volda
G1617:00 - 19:00Spjelkavik v Volda
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
G1920:00 - 21:30
G1920:00 - 21:30
20:30
Intervallkollegiet20:30 - 22:00
21:00
21:30
22:00
22:30

Kontaktpersoner - Anlegg